Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Dhunoi partneren shqiptare, arrestohet Solomon, ish-futbollisti i Partizanit

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-futbollisti i Partizanit, Theophilius Solomon është vënë në prangat e policisë së Tiranës pak ditë më parë, pasi partnerja e tij e ka akuzuar për dhunë në familje.

Lojtari ka dalë sot përpara Gjykatës, ku kërkon ndryshimin e masës së arrestit.

Më datë 17 shkurt 2021, ka qenë partnerja shqiptare e Solomon, shtetësja me inicialet E.P e cili ka bërë kallëzim për dhunë në Policinë e Tiranës. Menjëherë lojtari është arrestuar dhe sot ka dalë para Gjykatës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img