Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Dhunoi gruan, përfundon prapa hekurave vlonjati (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Vlorës arrestoi një person, pasi akuzohet se dhunoi fizikisht dhe psikologjikisht bashkëshorten e tij.

Në pranga ra Skerdi Gjonzeneli, 27 vjeç, banues në Vlorë. Policia e ka kapur në flagrancë në banesën e tij në lagjen “10 Korriku” duke ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij shtetases J.Gj., 24 vjeçe, për motive të dobëta.

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprën penale “Dhunë në familje”. 

Më shumë

spot_img