Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
42 %
1.5kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Dhunoi dhe përdhunoi gjyshen 89-vjeçare, gjykata jep vendimin për Saimir Meçanin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

48c362dbdf557c4d2e98253d9c1ee0b0

Gjykata ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për Saimir Meçanin, i cili dhunoi dhe përdhunoi gjyshen e tij 89-vjeçare.

Sipas informacioneve për mediat, Meçani është shfaqur i penduar në gjyq për dhunën, ndërsa përdhunimi sipas tij është sajesë.

Djali i të moshuarës ka denoncuar 36 vjeçarin në Polici dhe është shprehur se Saimir Metani kishte kryer veprime të ngjashme edhe më parë, ndaj të afërmve, në Greqi. Ai tha se i arrestuari nuk është djali i tij, por djali i gruas nga një martesë tjetër.

Sipas tij, i riu ka qenë në gjendje të dehur kur ka bërë aktin e tmerrshëm.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img