Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
2.1kmh
0 %
Sht
23 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Dhunoi biznesmenin e njohur, Luçiano Boçi “i kthehet” Ramës: Grushtet janë simbolike, ti do marrësh 1 milion

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

eb924c713e6aea6859ffde1d2d607af0

Ish-deputeti i PD-së që dhunoi biznesmenin e njohur Gjergj Luca, thotë se telefoni që duket teksa e merr në videon e përplasjes është i tiji, dhe jo i Lucës, siç tha Rama sot.

Boçi thotë se grushtet ndaj biznesmenit të njohur janë “përgjigjja simbolike ndaj agresionit, padrejtësive dhe arrogancës”.

Reagimi i Boçit:

Rama vazhdon të luajë lojën e “telefonit të prishur” me video të prishur!

Telefonin tim e quan të Llucës.

E thotë, kur e di shumë mirë, po shumë mirë ama, që Luca e ka vetë telefonin.

Është siguruar 1000 herë për këtë.

Të bënte vaki ta kisha unë atë tel dhe të mund të publikoja ç’mund të kishte ai brenda, nuk do bënim zgjedhje fare.

Kushedi ku do përfundonte Rama!?

Grushtet janë përgjigjja simbolike ndaj agresionit, padrejtësive dhe arrogancës.

Në 25 prill do marrësh një milion grushte!

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img