Dhunoi babain dhe e kanosi me thikë, arrestohet 26-vjeçari në Elbasan

Publikuar tek: aktualitet, më 09:39 26-10-2020 Dhunoi babain dhe e kanosi me thikë, arrestohet 26-vjeçari në Elbasan Foto ilustruese

Një 26-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi B.H., 26 vjeç,  banues në Elbasan,  pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike si dhe ka kanosur me mjet  të mprehtë thikë babin e tij.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Elbasan,  arrestuan në flagrancë shtetasin: B.H., 26 vjeç,  banues në Elbasan,  pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike si dhe ka kanosur me mjet  të mprehtë thikë babin e tij.

Matrialet hetimore i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan, për veprime të mëtejshme procedurale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘O ma vranë, ma vranë’, ekzekutimi në Fier, dëshmitarja: U zgjuam nga krismat, autori ishte pa makinë
Akisdent i rëndë te mbikalimi i Rinasit, Toyotës i këputen gomat dhe kthehet në mes të autostradës, përplasen dhe 3 makina të tjera (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.0098860263824463
array(1) { ["section"]=> string(75) "dhunoi-babain-dhe-e-kanosi-me-thike-arrestohet-26-vjecari-ne-elbasan-225164" }