Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
3.1kmh
75 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

Dhunohet prostituta 50-vjeçare, i riu i vjedh sendet personale dhe e bën për spital; ajo përfundon me kocka të thyera

spot_img

Lajme të ngjashëm

f2e5ed772b21090573a4d933fcc71548

Një prostitutë 50-vjeçare është dhunuar fizikisht nga një i ri 34-vjeçar në Spezia të Italisë. Pasi e dhunoi ai i mori lekët, telefonin dhe motorrin, e më pas u largua.

Mediat italiane raportojnë se prostituta përfundoi në spital pasi kishte kocka të thyera dhe hundën të mavijosur. Burri që e sulmoi është Alessandro Talamo, 34 vjeç, nga Migliarina, i arrestuar menjëherë pas sulmit nga policia.

Mëngjesin e djeshëm, gjatë marrjes në pyetje,  i riu rrëfeu gjithçka dhe shpjegoi se kishte probleme me personalitetin, për shkak të përdorimit të zakonshëm të drogës.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img