Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Dhunohet gazetari në Shkodër? Simon Shkreli: Kjo është sjellja e Kryeministrit dhe shpurës së tij

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetari Simon Shkreli

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img