Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

Dhunohen të moshurit në Durrës, dërgohen të gjakosur e në gjendje kritike në spital

Lajme të ngjashëm

Një çift të moshuarish janë dhunuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Durrësit nga persona të paidentifikuar.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.15 të qytetit pak më parë, ndërsa çifti i të moshuarve është goditur në kokë.

Mësohet se disa persona të paidentifikuar kanë hyrë në shtëpinë e të moshuarve dhe i kanë dhunuar me qëllim për ti grabitur.

Nga lëndimet e marra, të moshuarit janë dërguar të gjakosur në spital dhe janë futur menjëherë në sallën e operacionit.

Vijon…


Më shumë