Hapësire reklamuese

Aktualitet

Dhunohen të moshurit në Durrës, dërgohen të gjakosur e në gjendje kritike në spital

Shkruar nga Newsbomb
Foto ilustruese

Një çift të moshuarish janë dhunuar mbrëmjen e sotme në qytetin e Durrësit nga persona të paidentifikuar.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.15 të qytetit pak më parë, ndërsa çifti i të moshuarve është goditur në kokë.

Mësohet se disa persona të paidentifikuar kanë hyrë në shtëpinë e të moshuarve dhe i kanë dhunuar me qëllim për ti grabitur.

Nga lëndimet e marra, të moshuarit janë dërguar të gjakosur në spital dhe janë futur menjëherë në sallën e operacionit.

Vijon...

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese