Dhunohej vazhdimisht nga burri, vetëhelmohet me pesticide nëna e dy fëmijëve në Berat

Publikuar tek: aktualitet, më 22:27 03-08-2020 Dhunohej vazhdimisht nga burri, vetëhelmohet me pesticide nëna e dy fëmijëve në Berat Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur pasditen e sotme në Poliçan të Beratit.

Një 34-vjeçare, nënë e dy fëmijëve është vetëhelmuar me pesticide dhe për pasojë është dërguar me urgjencë drejt Tiranës, në gjendje të rëndë shëndetësore.

F.I., mësohet se e ka kryer këtë akt pasi dhunohej vazhdimisht nga bashkëshorti i saj, shpeshherë edhe në sy të fëmijëve.

Për shkak të dhunës në familje, mësohet se gruaja ka qënë e pajisur një vit më parë me “urdhër mbrojtje” dhe më pas është ribashkuar sërish me bashkëshortin e saj, raporton news24. 

Gruaja është gjetur pa ndjenja në dhomën e gjumit nga fëmijët, të cilët kanë njoftuar komshinjtë dhe më pas policinë. 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013724088668823
array(1) { ["section"]=> string(91) "dhunohej-vazhdimisht-nga-burri-vetehelmohet-me-pesticide-nena-e-dy-femijeve-ne-berat-215984" }