Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
48 %
2.6kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
35 °
Sht
37 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 30 Qershor, 2022
spot_img

Dhunë në Pogradec dhe Peshkopi, disa tifozë në gjendje kritike në spital

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

*Futbollisti i Kastriotit Erlind Korreshi

[iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2F892381080807744%2Fvideos%2F1053178841394633%2F&show_text=1&width=560″ width=”560″ height=”425″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” ]
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img