Tirana
broken clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
75 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
23 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Dhuna në prag fushate, Xhaçka: E patolerueshme! Mjerim i opozitës, ai si tjetri që dilte me tigan dhe s’dinte që do hidhej në Instagram…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministrja e Punëve të Jashtme Olta Xhaçka ka deklaruar se veprimet e opozitës dhe dhuna në prag fushate janë të patolerueshme.

Kandidatja socialiste për deputete e konsideron të mjerueshme dhunën që ndodhi në Elbasan ditën e Verës, duke ironizuar më tej edhe shfaqjen në instagram të kreut të PD Lulzim Basha, duke gatuar ndërsa hiqej sikur ‘nuk e dinte’ që video do të hidhej në Instagram.

albsig

Pyetje: Dhuna në prag fushate, çfarë u iumunizon?

Xhaçka: Ne na imunizon maturia jonë politike. Ajo që kam parë nga opozita më duket e mjerueshme, kur del tjetri me një tigan në dorë pa e ditur se do të dilte në Instagram dhe dhuna pastaj ditën e Verës në Elbasan, janë të patolerueshme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img