Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

Fier, Lirohet nga burgu dhe vret gruan

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një krim brenda familjes ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Fier, në fshatin e quajtur Sheq i Madh. Viktima Teuta Muho 48 vjeç ka gjetur vdekjen si pasojë e dhunës së ushtruar nga bashkëshorti  i saj Arben Muho 51 vjeç. Mësohet se autori i ngjarjes kishte vetëm 3 ditë që kishte dal nga burgu i Rrogozhinës, ku vuante dënimin për plagosje me dashje.

Policia e Fierit ka shoqëruar në komisariat autorin e ngjarjes, ndërsa trupi i viktimës është dërguar drejt morgut në spitalin e qytetit të Fierit për të kryer ekspertizën mjeko-ligjore.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img