Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
0.5kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
spot_img

Dhjetëra qytetarë telefonojnë të tmerruar policinë, shoferi i çmendur i futet kundravajtje autostradës Elbasan-Tiranë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dhjetëra qytetarë kanë denoncuar në polici një shofer i cili po udhëtonte në sens të kundërt në autostradën Elbasan Tiranë.

Ai ka rrezikuar jetën e përdoruesve të kësaj autostrade, që në këtë rast shkaktimi i një aksidenti mund të ishte fatale.

Nuk dihet ende nëse policia ka mundur të ndalojë shoferin në fjalë.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img