Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
77 %
1.5kmh
75 %
Hën
22 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
17 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Dhjetëra policë i bastisin shtëpinë, arrestohet personazhi i njohur Vali Corleone

spot_img

Lajme të ngjashëm

Personazhi i njohur për publikun nga Kosova, Vali Corleone është vënë në pranga nga policia.

Mësohet se ai është marrë në pyetje me vendim të prokurorisë dhe është mbajtur në qeli për 48 orë.

Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar Kryeprokurori i Prokurorisë Themelore të Gjilanit, Arben Kadriu. Ai ka treguar edhe se çfarë u gjet në shtëpinë e tij.

“Arrestimi i tij ka ndodhur dje më datën 14, është bastisur shtëpia e tij. Është gjetur një armë automatike, 118 fishekë dhe substancë narkotike, dyshohet të jetë kokainë prej 2.9 gram”, tha Kadriu.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img