Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022
spot_img

Dhjetëra pjesëmarrës të infektuar në Festivalin e Seksit në Suedi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dhjetëra persona janë infektuar pasi morën pjesë në Festivalin e Seksit të zhvilluar në Angsbacka në Suedi.

Festivali zgjati një javë dhe u karakterizua nga muzika, kërcimet, shfaqjet sensuale dhe takimet mes të rinjve.

Por autoritetet vendase kanë nisur një hetim për organizatorët e  festivalit, të cilët akuzohen se kanë vënë në rrezik shëndetin e pjesëmarrësve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img