Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
8 °
Sht
4 °
Die
0 °
E mërkurë, 19 Janar, 2022
spot_img

Dhëndri i Berishës “përplaset” me Florenc Hoxhën, ish-drejtorin e Bashës, kërcënojnë njëri-tjetrin se do të zbulojnë “disa të vërteta” (E PLOTË)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Përçarja brenda Partisë Demokratike ka sjellë debatet dhe zënkat e para mes radhës së demokratëve.

Dhëndrri i ish-kryeministrit Sali Berisha, Jamarbër Malltezi është “përplasur” me ish kreun e policisë bashkiake të Tiranës, Florenc Hoxha. Përmes replikave në rrjetet sociale, ata kanë kërcënuar njëri-tjetrin se do të publikojnë disa fakte të vërteta.

Debati mes Malltezit dhe Hoxhës:

Abi Malltezi: Veç në diktatura korruptive ndodh që qeveria blen dhe opozitën, ndan plaçkë duke vjedhë çfarë t’i dalë përpara përfshi portin e Durrësit

Florenc Hoxha: Çfarë mund të na thuash për RBS besoj se e di kush e menaxhon dhe kush i merr tortën e majme dhe kush e ka shpikur.

Abi Malltezi: Kunati besoj?

Florenc Hoxha: Thuaj një herë të vërtetën, në mos po ta them unë.

Abi Malltezi: Kunati dhe lepirësit si ty besoj. Kaq. Lëpirëse të Ramës jeni bo.

Florenc Hoxha: Mendoje mirë kur më thua mua lëpirës së mund të vijë keq kur të fillojë dhe të shkruaj dhe të bëj publike ndonjë sms në bbm. Sa për lëpires i Ramës je ti se gjatë këtyre viteve nuk ta kanë terrorizuar familjen ty po mua Rama, po mati mirë fjalët kur më thua mua lëpirës i Ramës.

640 0 61afb8ac219dd
rber
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img