Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Dhe pse me mikrofon të mbyllur, Berisha i përgjigjet Ramës: Kur ti shisje ikona të vjedhura, Kosova mbulohej me gjak

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shkuar në foltore në Kuvend për t’iu përgjigjur Edi Ramaës, por kretarja e Kuvendit Lindita Nikolla nuk i ka dhënë fjalën.

Edhe pse nuk i ka dhënë fjalën Berisha ka shkuar në foltore dhe ka nisur të flasë edhe pse me mikrofon të mbyllur.

Berisha: Kur ky shiste ikona të vjedhura, Kosova mbulohej me gjakun e fëmijëve të saj.

Edi Rama O gogo, ik gogo

Më shumë
spot_img
spot_img