Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021
spot_img

“Detyrat e mia atërore nuk i kam përmbushur me sukses”, jeton me nënën në SHBA, në ditën e tij të lindjes Elton Deda i kërkon falje djalit të tij: Do të dua gjithmonë…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Djali i Elton Dedës festoi 16-vjtorin e tij të lindjes dhe nuk kishte si të mungonte një urim special nga babai i tij.

Megjithëse,  këngëtari nuk është pranë tij pasi Fjordi jeton në SHBA me nënën e tij, Jola Manin, Eltoni vendosi që t’ja bënte sa më speciale këtë ditë djalit të tij përmes vargjeve.

Në ditën e tij të lindjes, Eltoni ka vendosur që ti kërkojë ndjekësë të birit që nuk është sot pranë tik, duke shtuar se është i vetëdijshëm që disa nga dtyrat e tij atërore nuk i ka përmbushur me sukses.

Ndër të tjera, Eltoni ka shtuar se do dhe do ta dojë gjithmonë, pavarësisht gjithçkaje.

“Biri im i shtrenjte. Ti sot mbush 16 vjeç. Duke njohur qe disa nga detyrat e mia aterore nuk i kam permbushur me sukses, te kerkoj ndjese qe nuk te jam prane. Por une te dua dhe do te te dua gjithmone ashtu si te desha sot para 16 vjetesh, kur piskama jote buçiti gjithe tersellime ne kete bote te cuditshme. Qofsh gjithmone i lumtur dhe i bardhe ashtu sic di vetem Ti te jesh. Te dua fort. Babi”, shkruan këngëtari.

Elton Deda dhe Jola Mani i dhanë fund martesës së tyre 7 vjeçare në vitin 2012. Pas ndarjes ai u rikthye në Shqipëri, ndërsa ish-bashëkshortja e tij vazhdoi jetën në Amerikë së bashku me djalin e tyre Fjordin.

221088738 374160647417449 1827183229581230272 n

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img