Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
2.6kmh
20 %
Pre
26 °
Sht
28 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
18 °
E premte, 30 Shtator, 2022

Deti nxjerr në breg ‘Range Roverin’, çuditen pushuesit (FOTO-VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Siç shihet në video, roja bregdetare dhe policia kanë çuar aty dy kamionë për ta tërhequr, ndërkohë që pas tyre turmat e pushuesve shihnin të habitur teksa “përbindëshi” dilte nga uji.

 

 

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img