Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
71 %
1.2kmh
74 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
21 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Deti i dallgëzuar, dëme të shumta në Radhimë dhe Orikum

spot_img

Lajme të ngjashëm

951fe017cb69e20f01ce20fb120ed04d

Prej disa ditësh në Shqipëri ka dominuar moti i keq, ku nuk kanë munguar as dëmet e shumta.

Së fundmi, deti i dallgëzuar ka shkaktuar dëme në zonën e Radhimës dhe Orikumit.

Mësohet se në Radhimë është dëmtuar një gomone dhe një anije peshkimi.

Kujtojmë që ditën e djeshme dolën nga shtrati disa lumenj si Ishëm apo Vjosa.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img