Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Deti 9 ballë, paralizohet lundrimi në portin e Durrësit

spot_img

Lajme të ngjashëm

ad0f6b9e021b746f5838f8d83d1075d4

Moti i keq me erëra të forta ka paralizuar lundrimin në portin e Durrësit, shkruan Newsbomb.al.

Mësohet se dy tragetet të linjës Durrës-Bari janë nisur 7 orë me vonesë.

Tragetet të cilët duhet të niseshin mbrëmë janë nisur mëngjesin e sotëm, dhe kështu pritet që të mbërrijnë në Bari rreth orës 14:00.

Në det të hapur gjatë natës dallgët arrinin deri në 9 ballë, dhe kjo e bëri të pamundur lundrimin.

Më shumë

spot_img