Detaji tronditës, edhe babai i familjes së vetëflijuar në Kombinat është hedhur nga kati i katërt para 5 vitesh (Si ndryshoi jeta e familjes më pas)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:12 03-07-2020 Detaji tronditës, edhe babai i familjes së vetëflijuar në Kombinat është hedhur nga kati i katërt para 5 vitesh (Si ndryshoi jeta e familjes më pas) Nena me vajzat dhe pallati ku u hodh babai i tyre

Një tjetër detaj tronditës është zbardhur nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Kombinat ku u vetëflijuan vajza Anisa Josifi, bashkë me nënën e saj, Zhanetën, ndërsa vajza tjetër Blerta Josifi është në spital nën kujdesin e mjekëve.

Bëhet me dije se edhe kryefamiljari i kësaj familje është vetëhedhur nga kati i katërt i shtëpisë së tyre në Përmet në gjendje të rënduar psikologjike.

Në dëshmitë e tyre fqinjët kanë treguar se burri i cili ishte i arsimuar është hedhur para 5 vitesh. Ai ishte i gjymtuar dhe pasi ka kaluar në depresion është hedhur nga kati i katërt.

Pas kësaj ngjarje të rëndë, jeta e nënës me 2 vajzat mori një tjetër rrjedhë. Ato u shpërngulën në Tiranë, në Kombinat ku dhe filluan të praktikonin fenë e të bëheshin dëshmitare të Jehovait, derisa arritën të vetëflijohen me besimin se do të ringjallen.

Kujtojmë se sipas ekspertizës mjeko ligjore 33-vjeçarja Anisa Josifi ka ndërruar jetë 15 muaj më parë. Sipas ekspertëve, trupi është mumifikuar sepse është mbështjellë ditë pas dite me çarçafë të hollë.

LEXO EDHE: https://www.newsbomb.al/ngjarja-horror-ne-kombinat-zbardhet-ekspertiza-vajza-e-veteflijuar-ka-nderruar-jete-15-muaj-me-pare-212670

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011273145675659
array(1) { ["section"]=> string(152) "detaji-trondites-edhe-babai-i-familjes-se-veteflijuar-ne-kombinat-eshte-hedhur-nga-kati-i-katert-para-5-vitesh-si-ndryshoi-jeta-e-familjes-me-pas-212693" }