Tirana
scattered clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
1.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
24 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
24 °
E diel, 2 Tetor, 2022

Detaji që tërhoqi vëmendjen, Melania Trump refuzon të puthë në buzë Donald Trump (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump ka nisur fushatën për rizgjedhjen e tij në krye të Shtëpisë së Bardhë.

Mirëpo, një detaj ka tërhequr vëmendjen. Zonja e Parë, Melania Trump mbajti një fjalim të shkurtër gjatë fushatës dhe më pas prezantoi bashkëshortin.

Sapo presidenti u ngjit për të folur të dy shkëmbyen një puthje në faqe, që u duk shumë jo shumë reale dhe e ndjerë në sytë e publikut.

Ndërkohë, ky veprim i çiftit presidencial është komentuar gjatë në mediat ndërkombëtare dhe rrjetet sociale. “Pse nuk e puthi Melania Donald-in në buzë? Jam shumë kurioz”, shkruante dikush.

Ndërsa një tjetër shprehej se puthja mes tyre dukej mjaft e sikletshme. Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që Melania dhe Donald Trump gjenden përpara një situate të tillë. Pak ditë më parë në vizitën në Mbretërinë e Bashkuar presidenti tentoi të kapte dorën e partneres së tij, ndërsa ajo nuk pranoi.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img