Tirana
mist
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
94 %
1.5kmh
100 %
Die
32 °
Hën
35 °
Mar
37 °
Mër
36 °
Enj
34 °
E diel, 26 Qershor, 2022
spot_img

Detaji prekës nga ekzekutimi me snajper, Kastriot Reçi u qëllua pasi puthi fëmijën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Dalin detaje të reja nga momenti i vrasjes së biznesmenit Kastriot Reçi, në Rrëshen, nga një atentat me snajper, dy ditë më parë.

albsig

spring

Reçi u vra para lokalit të tij. Përpara se të qëllohej mësohet se ai ka zbritur nga një makinë tip “Mercedes Benz”, më pas ka përshëndetur një grua e cila po mbante një fëmijë të mitur.

Pasi është përshëndetur ne gruan të cilën takoi, biznesmeni ka puthur në faqe fëmijën e vogël dhe ka luajtur me të. Pastaj është qëlluar nga autori i vrasjes me një plumb në zemër duke e lënë Reçin të vdekur në vend.

Mësohet se banesa nga ku ka qëlluar atentatori është e shokut të Armando Gjinit, një nga personat që dyshohet se është vrarë nga viktima.

Vrasja e pronarit të televizionit ‘Media Plus’ Tv dyshohet se është hakmarrje për Armando Gjinin i eliminuar në Gusht të 2019-ës

Gjini njihej si anëtar i bandës së baronit të drogës Met Kanani dhe është vrarë para Katedrales së Rrëshenit. Ai është qëlluar ne gusht brenda automjetit të tij ku ka qenë bashkë me dy fëmijët e mitur.

LEXO EDHE: 4 vrasjet në seri që sollën ekzekutimin e KASTRIOT REÇIT, plumba nga Shqipëria, Italia e Belgjika (Gjithçka nisi me eleminimin e drejtorit të OSHEE)

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img