Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
75 %
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
39 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Detaji nga mitingu i PS në Vlorë, PD dhe LSI shfaqen si dy makina rrangallë (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Është duke u mbajtur në Vlorë në këto momente mitingu përmbyllës i fushatës së Partisë Socialiste për zgjedhjet e 25 prillit.

Përveç prezencës së madhe të mbështetësve të kësaj force politike përreth podiumit të vendosur në lungomare, nuk kanë munguar as detajet e veçanta.

albsig

Pranë podiumit ideatorët kanë vendosur dy makina të shkatërruara të cilat janë pikturuar me ngjyrat dhe logot e PD dhe LSI.

Foto:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img