Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
73 %
2.1kmh
0 %
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
33 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Detajet/ Rama mbledh grupin parlamentar, asnjë fjalë për shkarkimin e Manjanit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e759f976f13a7d22f8b271da6e17ef18

Kryeministri Edi Rama ka mbledhur grupin parlamentar të Partisë Socialiste, pak orë pasi firmosi shkarkimin e ministrit të Drejtësisë, Ylli Manjani.

Burime nga brenda mbledhjes bëjnë të ditur për Newsbomb.al se shkarkimi i Manjanit nuk është diskutuar aspak. Madje, Rama nuk ka thënë asnjë fjalë gjatë mbledhjes për këtë lëvizje dhe koalicionin me LSI-në.

Pasi është folur për temat që kanë qenë pjesë e rendit të ditës, deputetët e PS janë shpërndarë.

Ndërkohë, Manjani hodhi akuza të forta kundër Ramës në konferencën për shtyp të organizuar pak minuta më parë. 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img