Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
3.1kmh
75 %
Sht
15 °
Die
15 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 27 Nëntor, 2021
spot_img

Detaje tronditëse nga ekzekutimi i 23 vjeçarit në Elbasan, viktima po udhëtonte në motor me autorin, Hoxha e ka goditur 26 herë me thikë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ace512a2ae8a75d8a184e3bc06e7c0c7

Detaje tronditëse janë zbardhur nga vrasja e 23 vjeçarit Regis Runaj në Elbasan.

23 vjeçari po udhëtonte në motor me Xhuljo Hoxhën, një prej autorëve.

Runaj i ka kërkuar Hoxhës që të ulte shpejtësinë e motorit.

Xhuljo Hoxha, 29 vjeç e ka goditur 23 vjeçarin me thikë pas shpine 26 herë. Gjurmët e gjakut janë gjetur në motor.

Ngjarja ka ndodhur në datën 29 korrik, ku i riu është vrarë në afërsi të varrezave në qytetin e Elbasanit.

Gjithashtu Xhuljo Hoxha dhe Euglen Halili, edhe ky i përfshirë në ngjarje, dyshohet se kanë marrë pjesë edhe në vrasjen e Emiljano Ramazanit në 20 korrik, pasi dyshohet se ata janë paguar që të ndjekin dhe kontrollojnë lëvizjet e viktimës.

Lexo edhe: https://www.newsbomb.al/policia-e-elbasanit-deklarate-zbardhen-vrasjet-e-regis-runaj-dhe-emiljano-ramazanit-ne-elbasan-policia-arreston-edhe-dy-persona-te-tjere-emrat-216544

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img