Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
43 %
3.6kmh
75 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
23 °
Hën
21 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

DETAJE TË REJA/ Sherri në Bashkinë e Vlorës, zbulohen 3 tenderat që ka firmosur ish-drejtori Leskaj: 400 mijë euro për sahatet e ujit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja janë zbuluar nga sherri i ndodhur ditën e sotme në Bashkinë e Vlorës, ku u shoqëruan në polici ish-drejtori i Ujësjellësit Shkëlqim Leskaj dhe disa zyrtarë të tjerë.

Leskaj kishte dorëzuar dorëhqejen në datën 6 gusht, por nuk ka pranuar të lirojë zyrën, ndërkohë që në institucion mungonin vula dhe kibrat e protokollit.

Mësohet se debatet në mbledhje kanë ndodhur për shkak të 3 tenderave që ka firmosur Leskaj me vlerë 400 mijë euro për: sahatet e ujit, klorifikimin dhe uniformat.

LEXO EDHE: Plas sherri në Bashkinë e Vlorës, shoqërohet në polici ish-drejtori i Ujësjellësit dhe disa zyrtarë të tjerë, në komisariat shkon edhe Dritan Leli

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img