Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
0.5kmh
75 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
18 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

Detaje të reja për 28-vjeçarin që ra nga hotel ”Rogner”/ I riu ishte mbështetur në kangjellat e ndyshkura të ballkonit, sapo ishte kthyer nga Zvicra (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja janë zbuluar për 28-vjeçarin, i cili humbi jetën pasi ra nga lartësia e hotelit në Tiranë.

Ngjarja e rëndë raportohet ka ndodhur në ambientet e Hotel “Rogner”, ku i riu Ajdin Mustafi, siç raporton “News24”, ishte mbështetur me shpinë në kangjellat e hotelit në katin e 5-të, të cilat kanë qenë të ndryshkura dhe të amortizuara, ç’ka mund të ketë sjellë dhe rënien e tij.

Ai pësoi dëmtime serioze pasi ra mbi një mjet parkimi, ndërsa ndërroi jetë pasi mbërriti në Spitalin e Traumës. 28-vjeçari ndodhej i vetëm në dhomë kur ka ndodhur ngjarja e rëndë.

Ajdin Mustafi kishte vetëm një natë që kishte ardhur nga Zvicra për të kaluar disa ditë në Tiranë, por fatkeqësisht humbi jetën në mënyrë të papritur.

Policia e Tiranës ka nisur hetimet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes së rëndë të ndodhur pasditen e sotme në kryeqytet.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img