Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
40 %
Hën
7 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Detaje të reja nga zhdukja e tre të rinjve në Malësinë e Madhe, Danieli akuzohet se vodhi 20 kg kanabis (SI NDODHI NGJARJA)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c8c7bee94dc490f34fc0251e82a1e44c

Detaje të reja janë zbardhur nga zhdukja e tre të rinjve nga Malësia e Madhe,Daniel Pepaj, Klement Pepaj dhe Vilson, ndërsa dyshohet se janë vrarë në pyjet e fshatit Vrith të Malësisë së Madhe për parcelat me hashash.

Burime nga uniformat blu bëjnë me dije se pak ditë para zhdukjes, tre të rinjtë kishin debatuar në pjesën e mbrapme të një lokali në Bajzë. Në Bajzë tre të rinjtë i ka dërguar me makinën e vëllait Vilson Çutaj.

Mësohet se debati është krijuar për shkak se kishin humbur 20 kg kanabis dhe dyshohet se i kishte vjedhur Danieli.

Këtu janë ngritur dyshimet se 25 vjeçari Daniel Pepaj i ka vrarë të dy, pas debatit që kanë pasur.

Daniel Pepaj është parë me armë nga banorët e fshatit Zagorë, ndërsa janë shprehur se kanë dëgjuar të shtëna armësh.

Pasi familjarët e tre të rinjve kanë bërë kallëzim në Polici, në zonë kanë shkuar forca dhe efektivë të shumtë, të cilët po krehin zonën dhe po kërkonte tre të zhdukurit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img