Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
2.1kmh
0 %
Pre
38 °
Sht
39 °
Die
41 °
Hën
40 °
Mar
38 °
E premte, 30 Korrik, 2021

Detaje të reja nga zhdukja e biznesmenit italian: Në makinë u gjet vetëm 5% e trupit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

3b797bd9bdfb99cc45630552b8901789

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga zhdukja e biznesmenit italian Davide Pecorelli, një muaj më parë në Pukë.

Mediat italiane bëjnë me dije se eshtrat që janë gjetur në makinë janë njerzore, por ajo që e bën akoma edhe më mister këtë ngjarje është se në makinë janë gjetur vetëm 5% e trupit.

Por nuk dihet ende nëse trupi I përket biznesmenit dhe pritet për këtë të bëhet ADN, duke krahasur kockat që janë gjetur në makinë me vëllane e biznesmenit në Itali.

Mësohet se hetimet janë vonuar për  shkak se Prokurori shqiptar ka rezultuar pozitiv me Covid dhe është karantinuar duke ndalur kështu hetimet.

E gjithë zhdukja e Pecorellit është e rrethuar me mister, partnerja e tij shqiptare menjëherë pas ngjarjes ka shitur një pjesë të bizneseve në Itali, ndërkohë që ka kërkuar të mbajë vëmendjen e mediave jashtë familjes së saj.

Më shumë

spot_img
spot_img