Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
30 %
1kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

DETAJE të reja nga vrasja që tronditi Tiranën, si u ekzekutua me BRESHËRI plumbash Jurgen Kurti

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

073432c89897f977b25d38d2381be0ae

Detaje të reja kanë dalë lidhur me vrasjen që tronditi Tiranën mbrëmjen e kaluar ku mbeti i vrarë Jurgen Kurti  i njohur si biznesmen, menaxher i VIP-ave dhe ish-model.

 Dy persona që dyshohet se i kishin bërë pritë në hyrje të pallatit, që ndodhet në rrugën “Zef Jubani”, mbrapa Postës nr.8 në Tiranë, e kanë qëlluar 26 vjeçarin me breshëri plumbash.

 Ngjarja ndodhi rreth orës 22:20, kur Jurgen Kurti po shkonte në këmbë në shtëpinë e tij.

Autorët kanë lëvizur me një makinë tip ‘Benz’ ngjyrë gri. Ndërkohë bëhet me dije se policia ka sekuestruar të gjitha kamerat që ndodhen në zonën ku ndodhi ngjarja.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img