Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1.5kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
Die
34 °
Hën
33 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Detaje të reja nga sherri në Kukës, e nisën dy fëmijë 10-vjeçarë dhe më pas baballarët, autori u kap me kallashnikov dhe u përlesh me zv/drejtorin e Policisë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6373d6212ce3c6ff456a71dad277c159

Detaje të reja janë zbuluar nga konflikti me armë në Kukës që fatkeqësisht mund të kishte shkaktuar dhe viktima.

Burime për mediat mësojnë se nismëtarët e konfliktit ishin dy fëmijët 10-vjeçarë të dy fqinjëve. Sherrin më pas e vijuan të rriturit. Behar Elezi në gjendje të dehur mori armën kallashnikov dhe qëlloi drejt makinës, madje në momentin kur është kapur nga policia kishte fishek në gojë.

Atij iu hoq arma nga dora ndërsa Elezi reagoi duke u përleshur me zv/drejtorin e Policisë Kukës dhe një oficer, të cilët e neutralizuan.

Elezi arriti që me kallashnikov të dëmtojë makinën e fqinjt R.S, si dhe një tjetër që ishte në lëvizje.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img