Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Detaje të reja nga plagosja në Durrës, 29 vjeçari kamarier u gjet në tualet me thikë në dorë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja janë zbuluar nga plagosja e ndodhur ditën e sotme në një lokal në Durrës.

Mësohet se 29 vjeçari i plagosur punonte kamarier dhe është gjetur nga një klient në tualetin e lokalit me thikë në dorë.

I riu është dërguar me urgjencë në spital, ndërkohë që pritete që të përmendet dhe të japë dëshminë e tij para policisë, për të kuptuar nëse është vetëplagosur apo e kanë plagosur.

Informacioni paraprak:

Më datë 11.06.2021, rreth orës 17:30, në lagjen nr. 13, Durrës, në ambientet e lokalit ku punonte dyshohet se është vetëplagosur me mjet prerës (thikë), shtetasi L. R., 29 vjeç, banues në Durrës, i cili pas ndërhyrjes së Policisë është transportuar dhe ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e plotë të ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img