Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Detaje të reja nga operacioni “Pajova”, sekuestrohen 13 kile drogë, një shumë e madhe parash dhe automjeti i 24-vjeçarit (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img