Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
3.6kmh
75 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Detaje të reja nga ekzekutimi i Regis Runajt, arrestohet edhe një i dyshuar, kunati i autorit që e qëlloi 26 herë me thikë (EMRI)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

53e614001afd652df45520340375af7b

Detaje të reja dalin në dritë nga vrasja e 23 vjeçarit Regis Runaj në Elbasan.

Në pranga ka rënë edhe Erjon Shehu, kunati i Xhuljo Hoxhës, njërit prej autorëve që po udhëtonte me viktimën para se ta qëllonte 26 herë me thikë.

Shehu dyshohet se është i përfshirë në disa ngjarje kriminale në Elbasan.

23 vjeçari Runaj para vrasjes, po udhëtonte në motor me Xhuljo Hoxhën dhe i ka kërkuar atij që të ulte shpejtësinë e motorit.

Hoxha, 29 vjeç e ka goditur 23 vjeçarin me thikë pas shpine 26 herë. Gjurmët e gjakut janë gjetur në motor.

Ngjarja ka ndodhur në datën 29 korrik, ku i riu është vrarë në afërsi të varrezave në qytetin e Elbasanit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img