Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Detaje të reja nga e shkuara e dy motrave që u vranë në Astir, janë arrestuar në Greqi për prostitucion, Përparim Ademi i dënuar si tutor i tyre

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

35ccc9894299514a7c0fc24dc085d626

Kristina Bardhi dhe Zhaneta Metani janë dy motrat të cilat u vranë me breshëri plumbash në zonën e Astirit në Tiranë.

Ato u ekzekutuan nga Përparim Ademi, i cili kishte pasur marrëdhënie intime me të dyja motrat.

Mediat kanë zbuluar detaje të reja nga e shkuara e dy motrave, të cilat janë arrestuar më herët në Greqi.

Ato janë arrestuar për prostitucion, por edhe për kalim të paligjshëm të kufirit me shtetin fqinj.

Nga ana tjetër, edhe Përparim Ademi ka qenë arrestuar dhe dënuar si tutor i dy motrave. Kristina dhe Zhaneta, sëbashku me Përparim Ademin kishin marrë me qira një shtëpi në Kavala të Greqisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img