Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
58 %
0.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
29 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

DETAJE të reja nga atentati në ish-bllok, i plagosur edhe një person i tretë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të tjera kanë dalë nga atentati i mbrëmshëm në zonën e ish-bllokut ku mbeti i vrarë Fabiol Gaxha ndërsa Ervis Martinaj dhe Eljon Hato, mbetën të plagosur. 

Ndërkohë mësohet se nga përplasja e mbrëmshme me armë ka mbetur i plagosur edhe një person i tretë, identiteti i të cilit nuk dihet, ndërsa ndodhet në një spital privat për të marrë mjekime.

Dy të plagosurit e tjerë Ervis Martinaj dhe Eljon Hato prej mbrëmjes së djeshme ndodhen te Spitali i Traumës, i cili mbahet i blinduar nga FNSH dhe Forcat RENEA.

 

Më shumë

spot_img