DETAJE TË REJA nga aksidenti me 2 viktima, shoferja me "Toyota" u merr jetën vjehrrit dhe nuses

Publikuar tek: aktualitet, më 09:14 24-02-2018 DETAJE TË REJA nga aksidenti me 2 viktima, shoferja me

Foto ilustruese

Dalin detaje nga aksidenti që ndodhi te Mali i Robit, ku humbën jetën 2 persona dhe një fëmijë mbeti i plagosur. Mësohet se viktimat janë vjehrri dhe nusja, të cilët ishin duke pritur në stacion për autobus në momentin kur një mjet tip “Toyta” i përplasi ata.

Policia bën me dije se të dy viktimat janë XH.F 69 vjec dhe E.F 34 vjec. Ndërsa fëmija 8 vjeç, i cili mbeti i plagosur është dërguar për në spitalin e Durrësit.

Sakaq, është shoqëruar në polici shoferja e mjetit, 30-vjeçarja I.P,. Dyshohet se kjo e fundit humbi kontrollin e mjetit për shkak të shpejtësisë së madhe. Policia po vijon hetimet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident i rëndë në Durrës, 2 të VDEKUR, 1 fëmijë i PLAGOSUR (DETAJE)
OSHEE aksion punimesh në Tiranë, zëvendëson shtyllat e vjetra elektrike me të reja »
Article Logic
Execution time: 0.013198137283325
array(1) { ["section"]=> string(99) "detaje-te-reja-nga-aksidenti-me-2-viktima-shoferja-me-toyota-u-merr-jeten-vjehrrit-dhe-nuses-111285" }