Tirana
overcast clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
70 %
2.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

DETAJE TË REJA/ Ekzekutimi i 45 vjeçarit në Peqin, dyshohet se viktima është vrarë mbrëmjen e djeshme, në trup ka dy plumba

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja kanë dalë nga ekzekutimi i një 45 vjeçari ende të paidentifikuar në lagjen “Çezëm” në Peqin, i cili u gjet ditën e sotme në afërsi të lumit Shkumbin.

Dyshohet se viktima është vrarë mbrëmjen e djeshme në një vend tjetër, ndërsa trupi është sjellë në vendin që u gjet për të mbuluar gjurmët. Ai ka marrë dy plumba, një në brinjë dhe një në shpinë.

Policia ka rrethuar zonën dhe po vijon punën për identifikimin dhe kapjen e  autorëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img