Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Sht
14 °
Die
19 °
Hën
14 °
Mar
12 °
Mër
10 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Detaje të reja/ Çdo javë një opinionist ndryshe në Big Brother 9, rikthehet ish-banorja

Lajme të ngjashëm

Ende nuk është njoftuar për një datë zyrtare për nisjen e edicionit të ri të “Big Brother” në “Top Channel”, që pritet të fillojë në muajin mars.

Edhe për shkak të shkëputjes, sivjet kurioziteti është i madh. Javë pas jave janë zbuluar detaje që do të shohim në këtë edicion të ri, si në lojën brenda shtëpisë së famshme, ashtu edhe në studion e madhe nga e cila drejton Arbana Osmani. Sipas një lajmi të gazetës “Paloma”, sa i takon pozicionit të opinionistit, një rol kyç në spektakël, ka ndryshime. Mësohet se nuk do të jetë një emër i vetëm, por zëri që do të japë opinionin nga jashtë për lojën dhe personazhet, do të ndryshojë gjatë javëve. Një prej emrave që përfliten për t’u ulur në poltronë, është ai i Najada Konomit, një nga vajzat më të njohura që kanë marrë pjesë në këtë “reality”. Noçja, siç e njohin të gjithë, ishte finaliste në edicionin e parë të “Big Brother”. Ajo punon prej vitesh në projekte që kanë të bëjnë me kulturën dhe pikturën./ revistawho

Më shumë