Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
1 °
E premte, 21 Janar, 2022

DETAJE TË REJA/ Atentati në zonën e Astirit, kamerat e sigurisë kanë filmuar të gjithë ngjarjen, në makinën e djegur gjenden 2 kallashnikovë

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja janë zbuluar lidhur me atentatin me dy viktima që ndodhi mbrëmjen e sotme në zonën e Astirit në Tiranë.

Burime për mediat bëjnë me dije se kamerat e sigurisë kanë filmuar të gjithë atentatin, si dhe makinën me të cilën janë arratisur atentatorët. Filmimet e kamerave pritet të ndihmojnë hetuesit në identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Ndërkohë, bëhet me dije se makina “Toyota” e gjetur duke u djegur në Thumanë është me targa AA 532 ON, të cilat rezultojnë të vjedhura në Tiranë. Në këtë mjet policia ka gjetur edhe 2 kallashnikovë, me të cilët autorët qëlluan në drejtim të viktimave. Policia ka ngritur pika kontrolli në Tiranë, Durrës dhe Elbasan.

Makina e djegur në Thumanë

Screenshot 21 14
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img