Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
21 %
1kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Detaje nga vrasja në Tropojë, viktima i gjuajti me shpullë djalit të autorit, Ismajlisufi mori armën dhe e qëlloi për vdekje (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që ndodhi pasditen e sotme në Tropojë, Çerem, ku mbeti i vrarë 49-vjeçari, Isat Goçi.

Burime për median bëjnë me dije se gjithçka ka ndodhur pas një shpulle që viktima i ka gjuajtur djalit të Altin Ismajlisufit.

Mësohet se djali ka shkuar dhe është ankuar te babai për Goçin, ky i fundit ka marrë armën dhe ka vrarë bashkëfshatarin e tij.

Kujtojmë që policia ka rritur në kohë rekord të arrestojë autorin, të cilit në banesë i është gjetur edhe arma, me të cilën dyshohet se ka ndodhur edhe vrasja.

Njoftimi i policisë:

Kapet në kohë rekord autori i dyshuar i vrasjes së ndodhur në Çerem.

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Tropojë  falë  reagimit në kohë, veprimeve të shpejta dhe profesionale, bënë të mundur kapjen e autorit të dyshuar shtetasin  Altin Ismajlisufi.

Gjatë kontrollit në banesë, Policia gjeti dhe sekuestroi armën e zjarrit, me të cilën autori kreu vrasjen.

Autori i dyshuar po shoqërohet në Komisariatin e Policisë Tropojë, për veprime të mëtejshme.

Lexo edhe:EMRI/ATENTAT me armë zjarri në Tropojë, humb jetën 1 person

Lexo edhe: Vrau 49-vjeçarin në Tropojë, policia arreston autorin, në banesë i gjejnë armën që bëri vrasjen

Më shumë


spot_img

spot_img