Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
2.1kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

DETAJE nga operacioni që prangosi nëndrejtorin e spitalit dhe futbollistin: Janë arrestuar 22 persona

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dalin të tjera detaje lidhur me operacionin blic ditën e djeshme në Sarandë.

Dje u arrestuan 7 persona, mes tyre nëndrejtori i spitalit Florenc Llanaj si dhe mbrojtësi i ekipit të Delvinës Ardian Xhibro.

Ndërkohë, mësohet se operacioni anti-drogë është kryer nga policia shqiptare në bashkëpunim me autoritetet greke, ndërsa kanë rënë në pranga gjithsej 22 persona.

Ndërkohë, pritet që Policia e Shtetit të japë informacion të zgjeruar rreth këtij operacioni.

Më shumë
spot_img
spot_img