Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
37 %
5.1kmh
0 %
Die
0 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

Detaje nga ngjarja në Tiranë, viktima dhe shoku ishin të dehur, sherri nisi në një supermarket, autori…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja janë zbardhur në lidhje me ngjarjen e rëndë që është shënuar në Tiranë pas mensatë, ku mbeti i vrarë një 29-vjeçar.

Bëhet me dije se viktima Jurgen Duka (Mëziri), ishte në një supermarket së bashku me me shokun  e tij, të dehur, ku janë konliktuar me një person tjetër ende të paidentifikuar.

Pas konfliktit autori ka nxjerrë armën dhe ka qëlluar mbi 29-vjeçarin, i cili ndërroi jetë në spital.

Shoku i viktimës, shtetasi O.D, është marrë në pyetje nga policia. Nga verifikimet e kryera rezulton se viktima është person me precedent të mëparshëm kriminal, në fushën narkotike.

Policia po vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes si dhe identifikimin e autorit.

Më shumë


spot_img

spot_img