Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Detaje nga mbytja e 30-vjeçarit në Vlorë: I riu ka hematoma në kokë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

18e411e23359d3e76826870a20782b1f

Detaje të reja janë zbardhur nga mbytja e 30-vjeçarit ditën e djeshme në Vlorë.

Dyshohet se se ndaj 30-vjeçarit është ushtruar dhunë para se të hidhej në det, ku dhe më pas ka humbur jetën. Mësohet se në kokën e 30-vjeçarit ka hematoma.

Autoritete nuk kanë arritur ende të identifikojnë të riun, ndërkohë mësohet se ai ka në gishtin tregues të njërës dorë një tatuazh ( një kafkë).

Kujtojmë që ditën e djeshme rreth orës 11:15, në afërsi të Petroliferës, Vlorë, është gjetur i pajetë në breg të detit një 30-vjeçar, identiteti it ë cilit nuk është bërë ende me dije.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img