Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
27 %
6.7kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

Detaje nga mbledhja, PD do të kërkojë VETTING për POLITIKANËT dhe amendamente për Reformën Territoriale dhe atë Zgjedhore

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Partia Demokratike do të propozojë në ndryshime kushtetuese për Reformën Territoriale dhe Reformën Zgjedhore.

Vendimet janë marrë ditën e sotme gjatë mbledhjes së Grupit Parlamentar të PD-së.

Gjithashtu mësohet se Partia Demokratike do të kërkojë edhe veting për politikanët.

Propozimet e PD do të dorëzohen në Parlament ditën e mërkurë.

Lajmi në përditësim…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img