Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
0.5kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
16 °
Enj
20 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Detaje nga krimi i rëndë në Divjakë/ Djali gjeti prindërit e vrarë dhe njoftoi policinë, çfarë thuhet për raportet e çiftit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja janë zbuluar nga krimi i dyfishtë në familje, mbrëmjen e sotme në Divjakë, ku Hekuran Rrasa vrau me armën e gjahut bashkëshorten Fëllënxa Rrasa dhe më pas vrau edhe veten.

Ka qenë djali i çiftit, fëmija i vetëm i tyre, i cili i ka gjetur prindërit e vdekur në banesë dhe më pas ka njoftuar policinë.

Burime nga Policia e Lushnjës bëjnë me dije se çifti nuk ka pasur probleme dhe zënka të mëparrshme me njëri-tjetrin, ndërsa dyshohet se ngjarja ka ndodhur pas një konflikti të çastit.

Policia ka sekuestruar armën e krimit në banesë, ndërsa po punon për zbardhjen e kësaj ngjarjeje të rëndë.

LEXO EDHE:TRONDITET DIVJAKA/ Burri vret gruan me armën e gjahut, më pas vret edhe veten (EMRAT)

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img