Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
54 %
5.1kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
11 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Detaje nga ekzekutimi i ish-efektivit në Laç, zbulohet ku ishte vjedhur makina e autorëve të krimit, brenda mjetit nuk u gjet asnjë gjurmë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja janë zbuluar nga vrasja e ish-efektivit të policisë Xhelal Reçi mëngjesin e sotëm në Laç. Mësohet se viktima është qëlluar sapo apo kishte parkuar makinën dhe po mbushte ujë pranë biznesit të tij në Laç.

Pak pas ngjarjes së rëndë është gjetur një mjet i djegur vetëm disa kilometra larg vendit të ngjarjes që dyshohet se u përket autorëve të krimit.

Në makinë rezultuan targa greke të mbivendosura, ndërsa vetë mjeti ishte e vjedhur para një muaj në Mbrostar të Fierit.

Brenda makinës nuk janë gjetur sende apo gjurnë që mund të ndihmojnë grupin hetimor në identifikimin e autorëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img